04 märts 2010

Uus Kesklinna Klubi esimees: Noorte mõtlemises on toimumas põhimõtteline muutus

3. märtsil valiti Keskerakonna Kesklinna Klubi üldkoosolekul ühehäälselt uueks juhatuse esimeheks Jaanus Riibe ja aseesimeheks Julia Tsaplõgina. Juhatuses on ka Julia Fjodorova, Priit Kutser ja Sven Retkov.

Riibe tõdes oma kõnes, et noorte mõtlemises on toimumas põhimõtteline muutus. Enam ei räägita õhinaga õhukesest riigist või muudest buumiaegsetest illusioonidest, vaid põhiküsimuseks on toimetulek ja stabiilsus. Üliõpilastele teeb suurt muret stipendiumide kärpimine ja tasuta õppekohtade arvu vähendamine riigi poolt. Kõik see on pannud noori sügavamalt oma valikute ja tuleviku üle mõtlema.

Jaanus Riibe on juhtinud Tallinna Tehnikaülikooli ehitusteaduskonna üliõpilasnõukogu (ETÜN), olnud Tallinna Üliõpilaskondade Ümarlaua (TÜÜL) ülesehitaja ja Eesti Üliõpilaskondade Liidu (EÜL) arendusjuht.

Kesklinna Klubi üldkoosolek, mis toimus Keskerakonna Kesklinna büroos (Raua 1), arutas ka 2010. aasta tegevusplaani. Külalisena osales Keskerakonna Kesklinna piirkonna juht, Tallinna linnavolikogu esimees Toomas Vitsut.

Keskerakonna Kesklinna Klubisse kuulub üle 250 Tallinna noore. Need, kes soovivad nendega ühineda,võivad oma soovist teada anda Jaanus Riibele: jaanus.riibe [at] gmail.com

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar