20 mai 2010

Uus Kesknoorte peasekretär: Keskerakond on pop!Täna, 20. mail kogunenud värske Keskerakonna Noortekogu juhatus valis oma esimesel koosolekul ühehäälselt uueks peasekretäriks EKNA aseesimehe ja Kesklinna Klubi esimehe Jaanus Riibe. Välissekretäriks kinnitati Henri Kaselo ja tegevsekretäriks Julianna Jurtšenko.

„Keskerakonna Noortekogusse kuulumine on muutunud noorte seas uhkuse asjaks ja kvaliteedi märgiks! Meie liikmeteks on inimesed, kes tahavad kaasarääkida ühiskonnas toimuvates protsessides, kujundada neid ja seeläbi muuta Eestis elu paremaks. Liikmete arvu jõuline kasv näitab, et Keskerakond ja noortekogu on populaarsed!“ kommenteeris praegust Noortekogu olukorda uus peasekretär Jaanus Riibe. Riibe tõdes oma kõnes, et käimasolev aasta saab olema väga oluline ja töömahukas nii erakonnale kui noortekogule, kuna tulemas on Riigikogu valimised, milleks põhjalikult valmistutakse.

Noortekogu esimees Raivo Tammus kiitis peasekretäri valikut „Jaanus Riibe oli minu silmis kindlasti kandidaat number üks, kuna ta on suure töövõimega, pühendunud ning saab väga hästi hakkama nii administratiivtöö kui ka finantsküsimustega.“

Jaanus Riibe on juhtinud Tallinna Tehnikaülikooli Ehitusteaduskonna üliõpilasnõukogu (ETÜN), olnud Tallinna Üliõpilaskondade Ümarlaua (TÜÜL) esimees ja ülesehitaja ning Eesti Üliõpilaskondade Liidu (EÜL) arendusjuht. Eesti Keskerakonna Noortekogusse kuulub üle 5000 noore.

1 kommentaar: