25 juuni 2010

Kesknoored võtavad Savisaarelt šnitti

Tallinna linna juhtivalt Keskerakonna esimehelt Edgar Savisaarelt šnitti võtnud kesknoored asusid üheskoos blogi pidama.

Blogi eestvedaja Meelis Tomsoni sõnul saab õige pea blogist lugeda särtsakaid ja avameelseid postitusi. „Kuiva poliitikat me enda blogis tegema ei hakka, selleks on teised kohad,“ lisas noor erakondlane.

„Tahame blogi hoida värskena just sellega, et kajastame oma tegemisi ja kirjutame asjadest nii nagu nad on. Oleme küll noored ja alles algajad poliitikamaastikul, ent meilgi on oma arvamus,“ kinnitas Tomson.

„Blogi on hea ja kiire võimalus jagada uut informatsiooni ja koondada sarnaste huvidega noored kokku,“ lisas Keskerakonna Noortekogu peasekretär Jaanus Riibe.

Noortekogu esimees Raivo Tammus leiab, et blogi pidamine on igati mõistlik ning ajakohane tegevus, kuna meil on ligikaudu 5200 noort, kellel on oma arvamus ja kes soovivad seda kogu Eestimaaga jagada. Lisaks blogile teevad paljud Noortekogu klubid oma kontod nii Twitterisse kui ka Facebooki.

Noored on valinud endale ka uue veebilogo, milleks on loomulikult väike armas roheline ninasarvik. Kesknoorte tegemistel saab silma peal hoida siin - http://kesknoored.blogspot.com/

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar