20 august 2010

Keskerakonna Noortekogu jagas sini-must-valgeid linte

Täna hommikul jagas Keskerakonna Noortekogu Tallinna kesklinnas Eesti Vabariigi taasiseseisvumispäeva puhul autojuhtidele sini-must-valgeid linte. Autojuhid kinnitasid lindid auto antennide või peeglite külge. Sarnane ettevõtmine leiab aset täna ka Tartus.

Kesknoorte aseesimees Vladimir Svet ütles hommikul, et ei ole otseselt oluline, kuidas kodanikud seda päeva täpselt tähistavad, vaid oluline on see, et 20. augustit tähistaks ja peetakse meeles neid tänu kellele Eesti sai vabaks.

Kesknoored rõhutavad, et ülitähtsat rolli nendes sündmustes kandis Tallinna linnapea ja Keskerakonna esimees Edgar Savisaar.

Keskerakonna Noortekogu peasekretär Jaanus Riibe lisas, et hoolimata sellest, et varasel hommikutunnil oli autojuhte ja linnakodanike kesklinnas vähe, võtsid kiidusõnadega sinu-must-valged lindid vastu taksojuhid, kes koheselt ka lipud antenni külge kinnitasid.

Kesknoorte hinnangul näitas hommikune ringkäik kesklinnas, et inimestel on 20. augusti 1991. aasta sündmuste tähtsus veel värskelt meeles.

Keskerakonna Noortekogu on asutatud 1994. aastal ja täna kuulub Baltimaade suurimasse noorteorganisatsiooni juba üle 5200 noore.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar