20 november 2010

Tõnu Trubetsky: lahkun tagakiusamise tõttu Keskerakonnast

Augusti alguses liitus Keskerakonnaga legendaarne punkar ja ansambel Vennaskond solist Tõnu Trubetsky, kes täna tunnistas, et on sunnitud erakonnast tagakiusamise ja vaimse terrori tõttu lahkuma.
“Seoses tagakiusamise, tapmisähvarduste ja vaimse terroriga olen otsustanud lahkuda Keskerakonnast ja vähemalt mõneks ajaks ka poliitikast,” sõnas Trubetsky.

“Põhjused on niisiis isiklikud. Keskerakonna poliitika on mulle endiselt sümpaatne,” kinntas ta, lisades samas, et on huvitatud suuremast sõltumatusest, mida erakonda kuulumine mingilmääral piirab.

“Palju tänu vanadele sõpradele ning sõpradele Keskerakonnast, samuti Keskerakonna Kultuurikogule ja Kesknoortele, kes on mind toetanud! Ja võibolla on õigus ka neil, kes arvavad, et ma ei sobi poliitikasse.”

1 kommentaar:

  1. Meie ühiskonnas toimuvad viimasel ajal kummalised arengud. Kui Trubetsky väited tõeseks osutuvad, siis ei ole tegemist enam ühe inimese murega, vaid ühiskonna (meie kõigi!) allakäigu ja probleemiga laiemalt. Tasub meenutada - Põhiseadus sätestab, et poliitilise vihkamise õhutamine on seadusega keelatud ja karistatav. Samuti on Põhiseaduse kohaselt igaühel õigus jääda truuks oma arvamustele ja veendumustele ning kedagi ei tohi sundida neid muutma.

    VastaKustuta