17 märts 2011

Ligi 200 uut noort Keskerakonna NoortekogusRiigikogu valimiste järgselt on Keskerakonna Noortekoguga ühinenud ligi 200 noort. Eesti Keskerakonna Noortekogu (KENK) võttis eilsel juhatuse koosolekul vastu organisatsiooni 185 uut noort. Keskerakonna Noortekogusse kuulub nüüd üle 5500 noore.

Peasekretär Jaanus Riibe sõnul on valimiste järgselt olnud noorte huvi Keskerakonna Noortekogu tegemiste vastu suur ja aktiivne liitumine organisatsiooniga on selge signaal, et seistakse õigete asjade eest. Noortekogu juhtidelt oodatakse veelgi aktiivsemat osalemist avalikus debatis ja kaasarääkimist ühiskonna protsesside kujundamises. Jõuliselt kasvav organisatsioon on positiivne hinnang senisele tegevusele.

„Noortele ei ole jäänud märkamata, et seisame tasuta kõrghariduse, õppelaenu hüvitamise taastamise, suuremate sotsiaalsete tagatiste eest; juhime jätkuvalt moodustatava valitsuse tähelepanu kõrgele tööpuudusele noorte seas ja pakume välja omapoolseid lahendusi – kõik need sammud ja seisukohad panevad üha rohkem noori koonduma meie seljataha,“ lisas Riibe.

Keskerakonna Noortekogu esimees Raivo Tammus rõhutas, et Keskerakonna Noortekogu sai nende valimistega oma liikmeskonda kasvatades suure võidu.

Eesti Keskerakonna Noortekogu on 5500 liikmega Baltikumi suurim poliitiline noorteorganisatsioon.


_
Pilt pärineb: kesknoored.blogspot.com

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar