05 august 2011

Inimeste elektrihinnatõusumure jättis Juhan Partsi külmaks


Keskerakonna Noortekogu poolt korraldatud elektrihinnatõusu vastane meeleavaldus, mis tõi Eesti Energia peakorteri ette kokku ligi 100 inimest, jättis energiamonopoli juhtkonna ja majandusministri külmaks, kuna keegi ei tulnud maja ette kogunenud rahvaga otse kohtuma.
 
Kesknoorte juhi Jaanus Riibe sõnul on majandus- ja kommunikatsiooniministril Juhan Partsil aeg lõpetada elektrihinnatõusu vastase võitluse teesklemise. „Me nõuame valitsuselt konkreetseid samme elektrihinnatõusu peatamiseks. Monopoolses seisus oleval firmal on aeg lõpetada rahvasse suhtumine, kui pangaautomaati, lüpstes kodanikke väljamõeldud investeeringute ja riigieelarveaukude katteks,“ lausus Riibe.

Kesknoorte esimees avaldab siirast tänu kõikidele meeleavaldusest osavõtnutele. „Kindlasti jätkame võitlust elektrihinnatõusu vastu ja oodata on ka järgnevaid samalaadseid rahvaaktsioone,“ lisas Riibe.

Kesknoored ootasid meeleavaldusel Eesti Energia juhtidelt silmast-silma konstruktiivset arutelu inimestele murettegevate küsimuste üle, kuid ükski ettevõtte esindaja ei olnud nõus rahvaga maja ees otse rääkima.

Tänasel ligi 100 inimest kokku toonud elektrihinnatõusu vastasel meeleavaldusel osalesid lisaks kesknoortele ja Riigikogu liikmetele teiste seas ka Lilleküla Seltsi liikmed.
_

Meeleavalduse pildid: siin 1, siin 2 , siin 3
Televisioon: siin 1, siin 2, siin 3, siin 4

1 kommentaar:

  1. Eks teeb tigedaks küll, et hinnad muudkui tõusevad ja elekter kallineb.

    VastaKustuta