29 detsember 2012

Keskerakonna Noortekoguga liitus 6000. liige

Eesti Keskerakonna Noortekoguga on aasta jooksul liitunud rekordarv noori ning detsembrikuus ületati esmakordselt 6000. liikme piir.

Eesti Keskerakonna Noortekogu esimehe Jaanus Riibe sõnul on liitujate arv kasvanud just viimastel kuudel. „Paljud noored on tänaste riigijuhtide poliitikas ja poliitikutes pettunud ning meie oleme suutnud oma tegemistega pakkuda neile alternatiivi,“ sõnas kesknoorte juht.

„Meiega liituvad noored, kes usaldavad ja hindavad meie väärtuseid ja kes soovivad aktiivsemalt kaasa lüüa Eesti elu paremaks tegemisel,“ rõhutas Riibe.

„Eesti ühiskonna noorema põlvkonna tegemisi segavad mitmedki probleemid, millele jätkuvalt valitsev koalitsioon läbi roosade prillide vaatab - kõrge noorte tööpuudus, koolide sulgemiskava, maanoorte võimaluste vähenemine ja jätkuv hinnatõus. Ebakindlus tuleviku suhtes annab noortele tõuke hakata ise riigi poliitikat kujundama. Usun, et üheskoos suudame neid probleeme ka lahendada.“ rõhutas Riibe.

„Keskerakonna Noortekogu on alati avatud uutele inimestele ja ideedele. Usun, et täna liituvad noored tõusevad pilti juba enne 2013. aasta kohalike omavalitsuste valimisi,“ lisas Riibe.

Eesti Keskerakonna Noortekogu liitus viimaste kuude jooksul üle 300 noore ning liikmete arv ületas 6000 piiri, mille tulemusena ollakse Eesti suurim poliitiline noorteühendus.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar