03 mai 2013

Pae pargis toimuvad tasuta kepikõnni treeningud


Alustame maikuus projektiga, kus ootame kõiki osalema kepikõnni algõpetuses Pae pargis. Osalemine ja käimiskeppide laenutus on tasuta.
 
Kepikõnd on lihtne ja jõukohane igaühele, liigutused lihtsad ja loomulikud. Kepikõnni tehnika saab selgeks juba mõnesajameetrise proovimise järel. Sportlik kepikõnd on tänapäeva inimese tarvis spetsiaalselt välja töötatud liikumisvorm, kusjuures säilitatud on kõik hea ja vajalik tavalisest käimisest. Kepikõnni plussiks võib lugeda seda, et keppide abil on enne ja pärast harjutamist hea teha venitusharjutusi, seega on kepid ka heaks võimlemisvahendiks.
 
Kepikõnniga saab tegeleda aastaringselt, see on lihtne ja kergesti õpitav, samas turvaline ning kättesaadav igaühele. Lisaks ei vaja see ka erilisi tingimusi, keppidega võib käia metsas ja pargis, linnatänavail ja maanteel, rannas ja rabas.
 
Treeningud toimuvad Tallinna Ülikooli lektori ja rahvusvahelise kepikõnni instruktori René Meimer juhendamisel reedeti (03.05, 10.05, 17.05, 24.05, 31.05) algusega kl 10:00. Kogunemine on Lasnamäe Linnaosa Valitsuse I korruse saalis, Pallasti 54.
 
Ootame Teid kõiki treeningutele!
 
Loe lähemalt Lasnamäe lehest (aprill 2013). Loe siit.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar